Top apartmánové byty.

Výhody investovania

Výhľad a hory

Výhľad a hory

Apartmánové byty Révay prinášajú unikátnu kombináciu úzkeho spojenia nadštandardného bývavia s prírodou. Apartmánové domy sú doslova obklopené historickým parkom, ktorý plynule prechádza do lesa s nádhernými výhľadmi na hory.
Apartmánový byt na kľúč

Apartmánový byt na kľúč

Vyberte si z bohatej ponuky apartmánových bytov a všetko ostatné spojené s výstavbou apartmánového komplexu zabezpečíme za vás. Už teraz sa môžete tešiť na svoj nový domov v srdci Veľkej Fatry.
Príjem z prenájmu

Príjem z prenájmu

Koncept projektu je nastavený tak, aby vám ako majiteľovi apartmánového bytu prinášal výnos, bez nutnosti vašej osobnej účasti. Záleží len na tom, aký hotelový program si ako majiteľ apartmánového bytu vyberiete.
Zľavy na hotelové programy

Zľavy na hotelové programy

Majiteľ alebo nájomca apartmánového bytu automaticky už pri prvom pobyte získava špeciálne zľavy na gastro, wellness a doplnkové služby, poskytované Chateau Révay podľa aktuálnej ponuky.

O Townhouse

O Townhouse

Apartmánové byty Révay

Apartmánové byty Révay sa nachádzajú v nádhernom historickom parku z 19. storočia. Apartmány sú riešené ako rezidenčné zóny v blízkosti pôvodne renesančného Kaštieľa Révay, ktorý je Národnou kultúrnou pamiatkou. Kaštieľ momentálne prechádza pamiatkovou obnovou a rekonštrukciou. Apartmány sú zasadené v nádhernom prostredí Veľkej Fatry s výhľadom na hory. Apartmánový komplex spolu s kaštieľom a parkom sa nachádza v malebnej dedine Turčianska Štiavnička, ktorý je vzdialený len necelých 10 km od mesta Martin.

Luxusné bývanie v spojení s prírodou

Luxusné apartmány Révay ponúkajú neobmedzené možnosti relaxu a oddychu na tisíc spôsobov. Ponúkame vám jedinečnú možnosť kúpy vlastného apartmánu, ktorá je zárukou komfortného oddychu a zároveň aj výhodnej investície. Apartmány budú pripravené vo vyhotovení holobyt alebo v štandardnom vybavení na kľúč. Apartmány Révay sa nachádzajú v siedmych samostatne stojacich apartmánových domoch s dostatočným počtom parkovacích miest. Celý komplex budov ponúka dostatok súkromia, s orientáciou okien do zelene a s výhľadom na park. V celom areáli budú vybudované prístupové asfaltové komunikácie až k apartmánovým domom a dostatok zelených a oddychových plôch so sadovými úpravami. Majitelia a hostia apartmánov navyše budú môcť využívať nádherný priestor historického parku, či už na relax alebo aktívny oddych.

Ponuka apartmánových bytov

Apartmánové byty Révay sú unikátnym projektom, ktorý v sebe kombinuje najmodernejšiu stavebnú technológiu a historický štýl exteriéru. Vonkajšia architektúra apartmánových bytov bude v štýle meštianskych domov, ktoré budú dokonale zakomponované v historickom parku s kaštieľom.
Od
28 m2

Jednoizbový apartmánový byt, ktorý prekvapí veľkým centrálnym priestorom, súčasťou ktorého je kuchynská časť.

Zobraziť ponuku apartmánových bytov
1 izbový apartmánový byt
Od
31 m2

Dvojizbový apartmánový byt v prevedení obývacia izba s kuchynskou časťou a spálňa.

Zobraziť ponuku apartmánových bytov
2 izbový apartmánový byt
Od
52 m2

Trojizbový apartmánový byt disponuje dvoma spálňami a centrálnou časťou, ktorá je efektívne riešená prepojením kuchyne, jedálenskej a obývacej časti.

Zobraziť ponuku apartmánových bytov
3 izbový apartmánový byt

Správa apartmánových bytov

Správa apartmánových bytov

Prenechajte starostlivosť o váš apartmánový byt na náš tím odborníkov, ktorý sa postará o komplexný servis od technickej správy, cez prenajímanie apartmánov až po starostlivosť o vás a vašich hostí. Správcovský program obsahuje:

Správa apartmánových bytov: technická správa, 24 hodín denne monitorovanie nehnuteľnosti, regulácia kúrenia, letná a zimná údržba exteriéru.

Upratovanie: upratovanie apartmánových bytov a spoločných priestorov, umývanie okien, výmena a čistenie posteľnej bielizne, dopĺňanie hygienických potrieb.

Prenajímanie apartmánových bytov: celoročné vyťažovanie vášho apartmánu, za vopred stanovaných podmienok.

Služby recepcie: check-in/ check-out, starostlivosť o hostí počas celého pobytu, zľavy na doplnkové služby poskytované rezortom.

Financovanie

Financovanie

Pre maximalizáciu vášho komfortu pri investovaní poskytujeme viaceré modely financovania kúpy vášho apartmánového bytu.

Quote

Apartmánové byty Révay - moderné bývanie v susedstve historického kaštieľa, blízkosť prírody, relax a nekončiace zážitky.

Lokalita

Galéria

Kontakt

Pre viac informácií, vyplňte prosím kontaktný formulár a my vám radi odpovieme na vaše otázky. Alebo nás kontaktujte mailom alebo telefonicky.