Vitajte v Chateau Révay!

Tento unikátny hotelový rezort sa nachádza v podhorí Veľkej Fatry na okraji obce Turčianska Štiavnička a poskytuje nadštandardné ubytovanie a neopakovateľné gastronomické zážitky. Zažite návrat do minulosti v modernom a luxusnom šate.

Révajovský kaštieľ zo 16. storočia je zasadený do srdca historického anglického parku – arboréta, ktorý plynule prechádza do zeleného lesa. Na kaštieľ má svoje spomienky aj legendárny zbojník Juraj Jánošík, ktorý sa vo filme Martina Friča „Jánošík“ vyhol guľke grófa Révaya, ktorý strieľal práve z jednej terás tohto impozantného šľachtického sídla. Poprechádzajte sa po parku, pocíťte ducha dávnych čias a navštívte empírový skleník oranžérium.

Hotelový rezort

Hotelový rezort

Hotelový rezort Kaštieľ Révay hosťom ponúka elegantné ubytovanie v apartmánových bytoch s dôrazom na vysoký komfort a jedinečné zážitky. Hotelové apartmány, apartmány v súkromnom vlastníctve či špeciálne svadobné apartmány splnia aj tie najnáročnejšie požiadavky a vy zažijete bývanie s unikátnou atmosférou tejto vznešenej rezidencie. Rezervujte si svoj apartmánový byt.

Výnimočnú gastronómiu a kulinárske špeciality si vychutnáte v luxusnej hotelovej À LA CARTE reštaurácii. Tú pravú siestu si doprajete v kaviarni s terasou a s výhľadom na zelený park alebo v hotelovom whisky a koňak bare s výberom exkluzívnych kubánskych cigár.

K luxusnému pobytu neodmysliteľne patrí aj relax a uvoľnenie. To si doprajete vo wellness zóne s relaxačným bazénom, vírivkou i saunovým svetom. V zóne pre aktívny oddych nechýba ani fitness centrum.

Galéria

Mám záujem o apartmánový byt

Ozvite sa nám a radi sa porozprávame o možnostiach kúpy investičného apartmánu.