Jedinečný relax

Hotelový wellness je stelesnením vznešeného pôvabu, luxusu a jedinečného relaxu… s hviezdami na dosah. Architektúra s atmosférou antických kúpeľov je miesto ako stvorené pre kráľovský oddych a unikátny sklenený strop je cesta k absolútnemu oslobodeniu vašich myšlienok a vychutnávaniu si zaslúženého oddychu pod dennou či nočnou oblohou. Wellness sa delí na vnútornú a vonkajšiu časť.

Wellness Kaštieľa Révay vám ponúka relaxačný bazén a saunový svet, ktorého súčasťou je fínska sauna, turecký kúpeľ, tepidárium a soľná jaskyňa. Relax v horúcej vírivke či osvieženie v ochladzovacom bazéne si doprajete v exteriéri. Prírodné solárium a slnečný kúpeľ si môžete vychutnávať na čerstvom vzduchu na slnečnej strane kaštieľa.

Ešte viac relaxu si vychutnáte v SPA zóne s ponukou masáží, fyzioterapie alebo skrášľovacích služieb ako kaderníctvo, kozmetika, manikúra, pedikúra a iné beauty procedúry. Nechýbajú ani antistresové ošetrenia a aromaterapia.

Po wellness procedúrach si oddýchnete v pool bare so širokou ponukou nápojov či malého občerstvenia. Zážitok vám prinesie aj vychutnávanie si čaju i voľnej chvíle pri čajovom stolíku inšpirovanom japonskými čajovými rituálmi.

Fínska sauna

Fínska sauna

Saunové rituály a maximálny relax. Fínska sauna je luxus, ktorý poteší všetky vaše zmysly. Už niekoľkominútový pobyt v saune posilňuje imunitu a pôsobí upokojujúco. Pravidelným saunovaním naviac čistíte telo od toxínov a nahromadeného stresu. Okrem blahodarného pôsobenia na ľudské telo, sauna je príjemným miestom stretnutia priateľov a blízkych osôb. Uvoľnite sa a doprajte oddych svojmu telu i mysli v saunovom svete Kaštieľa Révay.

Turecký kúpeľ

Turecký kúpeľ

Dokonalý relax, telesný i duchovný. Turecký kúpeľ “hamam” je starodávnym rituálom s pôvodom v arabskej kultúre. Parný kúpeľ vás nielen uvoľní a obnoví vašu energiu, ale tiež podporí zdravie a krásu. Uvoľnite sa v horúcej pare a následne doprajte svojmu telu dôkladnú očistu.

Tepidárium

Tepidárium

Priestor iba pre vlastné myšlienky a maximálny relax. Tepidárium je vyhrievaná miestnosť pre celkové uvoľnenie, teplota sa pohybuje v hodnotách medzi 36 - 40°C. V tepidáriu sú vyhrievané steny, podlahy, lavice i kreslá a pobytom v tichej miestnosti s relaxačnou hudbou a tlmenými svetlami dosiahnete absolútne psychické i fyzické uvoľnenie.

Soľná jaskyňa

Soľná jaskyňa

Soľ nadovšetko. Načerpajte novú energiu inhalovaním prírodných solí. Pobyt v soľnej jaskyni posilňuje imunitu a má antibakteriálne a protizápalové účinky. Prečistíte si dýchacie cesty a zmiernite príznaky alergií. Okrem toho, tiché prostredie a nenútená meditácia vás zbaví stresu a napätia. Doprajte si haloterapiu v unikátnej soľnej jaskyni.

Spa / Salón

Spa / Salón

Vlasy, kozmetika, nechty, to všetko na jednom mieste. Navštívte zónu Spa a doprajte si rozmaznávanie a skrášľovacie procedúry. Absolútne uvoľnenie zažijete aj pri relaxačných masážach, ktoré uvoľnia nielen stuhnutnuté svalstvo, ale aj ťaživé myšlienky.

Vírivka

Vírivka

Slastný pocit prichádza už prvým ponorením sa do horúcej rozvírenej vody, ktorá premasíruje celé telo. Vírivka priaznivo pôsobí na prekrvenie organizmu, uvoľňuje svalstvo a nabíja novou energiou. Doprajte si oddych s intímnou atmosférou a nechajte sa unášať na vlne ultimátneho wellness zážitku.

Relaxačný bazén

Relaxačný bazén

To najúprimnejšie objatie je objatie vody. Prečistite si hlavu a osviežte sa vo vodách relaxačného bazéna. Plávanie je prospešnou pohybovou aktivitou a relax vo vode pôsobí uvoľňujúco. Vychutnajte si posedenie pri bazéne pod unikátnym preskleným stropom, ktorý vám k nohám prinesie slnečné lúče i mesačný svit.

Galéria

Mám záujem o apartmánový byt

Ozvite sa nám a radi sa porozprávame o možnostiach kúpy investičného apartmánu.