Relax v prírode

Kaštieľ Révay je stelesnením moderného luxusu a relaxu v úzkom kontakte s prírodou. Prostredie je ako stvorené na načerpanie nových psychických a fyzických síl. A preto sme okrem wellness zóny mysleli aj na aktívny oddych v podobe športu a pohybových hier. Využite služby fitness centra a podporte svoje zdravie na skupinových tréningoch. Okrem posilňovania v zrkadlovej miestnosti a cvičenia v kardio kútiku sa zahráte na ihriskách alebo vyskúšate nové aktivity v anglickom parku.

Fitness centrum

Fitness centrum

Aktívny pohyb, ktorý nielenže spaľuje kalórie, ale aj vylepšuje kondíciu. Poriadnu záplavu endorfínov si doprajte cvičením vo fitness cardio kútiku, kde si zacvičíte na elyptickom trenažéri, stacionárnom bicykli, bežeckom páse alebo veslovacom trenažéri. Vo fitness centre môžete trénovať v zrkadlovej miestnosti so športovým náčiním alebo sa zúčastniť indoor skupinových tréningov, ako sú joga, pilates, tanec alebo strečing.

Stolný tenis

Stolný tenis

Pinkanie malej loptičky je ten správny rytmus pre každého, kto sa túži na pobyte odreagovať pri nenáročnej pohybovej aktivite. Zahrajte si stolný tenis!

Skupinové tréningy outdoor

Skupinové tréningy outdoor

Spojenie tela i duše, človeka a prírody. Skupinové tréningy prebiehajú aj v exteriéri kaštieľa, na trávnatej ploche a v objatí zelenej prírody. Zacvičte si pilates alebo jogu, vyskúšajte bojové umenie alebo sa oddajte meditácii či relaxačnému cvičeniu.

Ihriská

Ihriská

Tímový šport so sebou prináša oslobodzujúci pocit, no prebúdza aj súťaživého ducha. Premerajte si svoje sily na ihriskách a zahrajte si futbal, plážový volejbal, nohejbal alebo basketbal. Vo dvojici sa vybláznite pri tenise či pri badmintone, zahrať si môžete aj kultivovaný petanque či elegantný minigolf.

Športové náčinie

Športové náčinie

Pobyt na čerstvom vzduchu a aktívny pohyb sa častokrát nezaobíde bez správneho náčinia. U nás si môžete zapožičať bicykle, kolobežky, skateboard alebo segway. V zimnom období posilnite svoju kondíciu na bežkách, lyžiach alebo sa odreagujte sánkovaním. Žite aktívne a objavujte krásy anglického parku i zelenej prírody Turčianskej Štiavničky.

Mám záujem o apartmánový byt

Ozvite sa nám a radi sa porozprávame o možnostiach kúpy investičného apartmánu.