Anglický park

Kaštieľ Révay žije v symbióze s majestátnym anglickým parkom o rozlohe 18,5 ha, ktorý plynule prerastá do zeleného lesa. Tento park – arborétum – píše svoj príbeh už niekoľko storočí a spomienky na slávnu minulosť si v tichej úcte strážia stovky listnatých a ihličnatých stromov z rôznych kútov sveta.

Park je ideálnym miestom pre poobednú siestu pri čerstvej káve na terase kaviarne alebo romantickú svadbu v svadobnom altánku. Eventy pod holým nebom s cateringom predstavujú punc elegancie a výnimočnosti. Súčasťou anglického parku je aj budova empírového skleníka, tzv. oranžéria a bývalé rozárium, ktoré kedysi rozvoniavalo až 160-timi odrodami ruží. Dnes vás oranžéria pozýva na prechádzku umením, premenili sme ju na galériu a ateliér, v ktorom rozkvitli nové umelecké diela.

Park lemuje malebný potok tečúci serpentínami a obtekajúci rozľahlú lúku, ktorá je ideálnym miestom na voľnočasové aktivity. Les vo svojich zákutiach ukrýva jazierka i zurčiace potôčiky a toto čarovné miesto je stelesnením pokoja a životnej energie. Preneste sa v čase a premeňte rannú prechádzku na rozprávkový zážitok s neopakovateľnou atmosférou.

Galéria

Mám záujem o apartmánový byt

Ozvite sa nám a radi sa porozprávame o možnostiach kúpy investičného apartmánu.